You are here

Jak to działa

Aby masowo i automatycznie edytować obrazy produktów w Feed Image Editor, wszystko, czego potrzebujesz, to XML / CSV feed twojego sklepu internetowego i kilka ustawień. Nasza aplikacja online przyniesie Ci lepsze zdjęcia, które nie tylko dobrze wyglądają, ale przyciągają do Ciebie więcej klientów. Bez straty czasu i bez pomocy grafika. Obejrzyj minutowy film, który powie Ci więcej o Feed Image Editor. Poniżej filmu znajdziecie przegląd tego, jakie funkcje są dostępne w aplikacji.

Okres próbny Feed Image Editor wynosi 30 dni. Aktywuj go w Mergado Store.

 

 

DOPASOWANIE FORMATU 

Wybierz kanał, na który jest kierowana Twoja reklama i reklamuj obrazy we właściwym kształcie, bez zniekształceń i bezsensownie przyciętych części. Aplikacja dostosowuje do Ciebie właściwy format wyjściowy

 

REGULACJE GRAFICZNE I ELEMENTY 

Wstawiaj etykiety z informacjami o cenach, zniżkach lub darmowej wysyłce bezpośrednio do zdjęć. Mamy dla Ciebie edytowalne szablony graficzne, ramki lub naklejki. Wrzuć do aplikacji własny e-sklep lub logo marki i dostosuj projekt całej kreacji w barwach marki. Wybierz jedną z ponad 150 czcionek dla odpowiednich tekstów. Możesz to łatwo zrobić bez grafiki

 

 

 

USUWANIE TŁA ZA POMOCĄ AI FORCE

Usuń nieodpowiednie tło produktu i zastąp je w razie potrzeby. Dzięki usuwaniu tła wspomaganemu przez sztuczną inteligencję jest to możliwe za pomocą jednego kliknięcia dla tysięcy obrazów produktów.

 

ULEPSZENIA ROZDZIELCZOŚCI OPARTE NA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Zdjęcia o niskiej jakości zniechęcają klientów do zakupów i nie należą do reklam. Zwiększ ich rozdzielczość i jakość, również jednym kliknięciem. Funkcja Upscale powiększa wymiary małych obrazów i za pomocą sztucznej inteligencji zapewnia wymagany ostateczny kształt. Lepiej sprzedają się zdjęcia, na których towar jest wyraźnie widoczny. 

 

USUWANIE ZNAKÓW WODNYCH ZA POMOCĄ NARZĘDZIA AI

Zgodnie z wynikami audytu wizerunkowego, znaki wodne stanowią największą barierę reklamową dla e-sklepów. Dzięki funkcji, którą znajdziesz w naszej aplikacji, działa to jak mały cud. Po prostu zaznacz znak wodny na produkcie lub poza nim, a zniknie. Ponadto w ten sposób możesz usunąć inne napisy lub elementy bezpośrednio z różnych części obrazu produktu.

 

INNE FUNKCJE: