You are here

Feed Image Editor - Co? Jak? dlaczego?

Witamy Was na stronie Feed Image Editor, gdzie dbamy o to aby obrazy w Waszych reklamach charakteryzowały się jak najlepszą jakością, klikalnością, a przy okazji sprzedawały produkty niczym świeże bułki.

Zanim jednak przejdziemy do sensu stricte instruktażowych artykułów, chcielibyśmy przybliżyć Wam kilka ogólnych informacji na temat naszej aplikacji, jej historii oraz głównych informacji na temat jej użytkowania.

Czym jest Feed Image Editor?

Feed Image Editor to aplikacja do zarządzania zdjęciami w feedach produktowych XML. W dużym skrócie oznacza to, że jeśli reklamujesz swoje produkty na wyszukiwarkach cenowych lub mediach społecznościowych Feed Image Editor pomoże Ci pracować nad tym aby zdjęcia te były jak najlepszej jakości.

Jak to dziala

Pracując nad plikami XML dla porównywarek cenowych zapewne natrafiłeś na narzędzia do pracy z tymi feedami. Jednym z nich jest Mergado, narzędzie online, automatyzujące działania na feedach produktowych.

Feed Image Editor to rozszerzenie do aplikacji Mergado, co oznacza, że również jest on narzędziem działającym online. FIE (skrót Feed Image Eitor) działa w oparciu o reguły i eksporty utworzone w Mergado, a aby uzyskać do niego dostęp wystarczy zainstalować odpowiednie rozszerzenie z Mergado Store.

Dlaczego Feed Image Editor?

FIE powstał z pasji dla dobrze przygotowanej reklamy i jest on odpowiedzią na potrzeby osób pracujących z feedami produktowymi. 
Czy kiedykolwiek spędziłeś godziny manualnie  dopasowując rozmiary zdjęć wysyłanych do porównywarek cenowych? Jeśli tak, to bardzo dobrze wiesz o jakich problemach mówimy.
FIE pozwala Ci pracować nad plikami pojedynczo i w grupach, umożliwiając jak najbardziej efektywne zagospodarowanie czasu. A ponadto dzięki funkcji szablonu pozwala tworzyć konkretne wytyczne według których aplikacja edytuje obrazy, a także automatycznie wdraża te  wytyczne dla wszystkich nowo dodanych ilustracji.

Gotowy na uruchomienie Feed Image Editora?

Zainstaluj rozszerzenie i wypróbuj funkcje aplikacji przez pierwsze 30 dni za darmo.

Masz dodatkowe pytania? Zasubskrybuj nasz blog, gdzie systematycznie będą pojawiać się szczegółowe instrukcje opisujące jak używać naszej aplikacji. Wolisz porozmawiać? Pisz do nas w komentarzach lub na adres centrum obsługi klienta:

Add new comment

CAPTCHA
To pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, i do zapobiegania wysyłaniu spamu.