You are here

Pierwsze kroki z Feed Image Editor

Czym jest Feed Image Editor i jak go używać? Po dzisiejszym artykule możecie sie spodziewać instrukcji omawiających jego podstawowe funkcje.

Zaczynamy z Feed Image Editor

Feed Image Editor to jedna z aplikacji Mergado, narzędzia online, stworzonego do zarządzania feedami produktowymi. Mergado ma wiele funkcji, które dodatkowo wzbogacone są aplikacjami. Feed Image Editor to aplikacja do zarządzania obrazami feedów produktowych w Mergado.

Stwórz swój szablon w Feed Image Edito

Aby otworzyć panel główny Feed Image Editor, należy najpierw zainstalować aplikację korzystając z linku w Mergado Store. Po instalacji jej ikona pojawi się w lewym dolnym rogu panelu administracyjnego Mergado. Aby otworzyc Feed Image Editor, kliknij ją. 

Strona główna Feed Image Editor to miejsce, gdzie masz możliwość przeglądu wyborów z Mergado oraz tworzenia i zarządzania szablonami.

Szablon jest wzorem, który następnie będzie użyty do edycji wybranych produktów. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad wyglądem obrazów, a także nad grupami produktów, które będą miały określoną formę wizualną.

Feed Image Editor krok po kroku

Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku jak otworzyć feed Image Editor, dodać szablon i nim zarządzać.

1. Dodaj szablon

Aby dodać szablon, kliknij guzik na głównej stronie Feed Image Editor. Spójrz na ilustrację na dole po więcej informacji.

Pierwsze kroki z Feed Image Editor- jak dodać szablon?

2. Produkty i szablony

Zobacz listę produktów dla których będzie zastosowany konkretny szablon. Dodawaj i usuwaj produkty z listy według potrzeb.

Pierwsze kroki z Feed Image Editor - jak zarządzać produktami

3. Przeprowadż podstawowe edycje obrazów

W tej zakładce możesz przeprowadzić podstawowe edycje takie jak zmiana rozmiaru, poziome lub pionowe obrócenie obrazu i wiele innych.

Pierwsze kroki z Feed Image Editor - gdzie dokonać podstawowych edycji takich jak zmiana rozmiary, obrucenie obrazu, itp.

4. Dodaj warstwy

Warstwy umożliwiają Ci dodanie nowych elementów do istniejących obrazów. Dodaj informacje dotyczące przecen czy darmowej dostawy poprzez utworzenie warstwy tekstowej, lub graficznej. Aby dowiedzieć się więcej o tym jak pracować z warstwami, a także zobaczyć wyniki takich działań przeczytaj TEN POST.

Pierwsze kroki z Feed Image Editor - jak i dlaczego dodać warstwy do obrazu?

5. Zarządzaj Warstwami

Do szablonu możesz dodać więcej jak jeden element, dlatego w tej zakładce można zarządzać utworzonymi warstwami.

Pierwsze kroki z Feed Image Editor - jak zarządzać warstwami.

Atrakcyjne obrazy podnoszą zyski

Atrakcyjne obrazy podnoszą klikalność ogłoszeń, reklam, a przede  wszystkim sprzedawalność obrazów. Zachęcamy do poświęcenia im uwagi i dopracowania ich w szczegółach.

 
Czy ten przewodnik był dla Was przydatny? Macie pytania? Piszcie w komentarzach!

Add new comment

CAPTCHA
To pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, i do zapobiegania wysyłaniu spamu.