You are here

Droga do idealnych obrazów w reklamach #4: Niedozwolone znaki w URL obrazu

Większość porównywarek produktów działa według szeregu zasad, których musisz przestrzegać, jeśli chcesz się na nich reklamować. Zasady dotyczą również zdjęć produktów. Jednym z problemów, na które należy zwrócić uwagę podczas konfigurowania reklam, są niedozwolone znaki w adresie URL obrazu. Przeczytaj instrukcje, jak znaleźć takie obrazy i jak je dostosować, aby spełniały wszystkie wymagania.

Aby reklamować się na porównywarkach, musisz znać ich wymagania. Bez tego Twoje reklamy się do nich nie dostaną. W obrazach najczęstszym błędem są znaki diakrytyczne lub spacje w nazwie pliku obrazu. Dowiedz się, jakie rozwiązania oferuje Image Image Editor i użyj go, aby zmniejszyć liczbę błędów swojego e-sklepu. 

ZACZNIJE AUDYTEM OBRAZKÓW

Skorzystaj z audytu, aby sprawdzić stan zdjęć produktów. Jest bezpłatny, a wyniki otrzymasz w ciągu 24 godzin. Audyt ujawni błędy, które zawierają zdjęcia Twoich produktów. Rozkładasz je na problemy, ostrzeżenia i zalecenia. Na podstawie tych ustaleń dowiesz się, jak poprawić stan zdjęć produktów w Twoim e-sklepie. 

Przykładowe wyniki audytu - problemy, ostrzeżenia, zalecenia.

URL ADRESY MOŻNA ZMIENIĆ RĘCZNIE 

Wyniki obejmują również obrazy zawierające niedozwolone znaki w adresach URL. Możesz zmienić nazwę pliku lub ścieżkę do niego, tak aby nie zawierał żadnego z zabronionych znaków. Następnie musisz edytować ten adres w feedzie. W Mergado można to zrobić indywidualnie na poziomie poszczególnych produktów w dziale Produkty.

Ręczna zmiana w Mergado.

BŁĘDY W URL NAPRAWISZ TAKŻE AUTOMATYCZNIE 

Jeśli nie chcesz tracić czasu na ręczną edycję, Feed Image Editor naprawi adresy URL za Ciebie. Automatycznie generuje nowe adresy URL dla edytowanych obrazów w feedzie wyjściowym, tak aby nie zawierały akcentów, spacji i spełniały kryteria długości znaków. Uwalnia Cię od ręcznego wprowadzania danych i oszczędza dużo czasu.

Forma wejściowa i wyjściowa adresu URL obrazu.

Wypróbuj Feed Image Editor przez 30 dni gratis i pozbądź się problematycznych adresów URL ze zdjęć produktów. Dzięki audytowi i naszej aplikacji możesz skutecznie reklamować się i jasno spełnić warunki feedów reklamowych.

 

Add new comment

CAPTCHA
To pytanie służy do sprawdzenia, czy jesteś człowiekiem, i do zapobiegania wysyłaniu spamu.